Nie możesz osobiście wręczyć kwiatów a chcesz komuś zrobić miły prezent-niespodziankę, albo potrzebujesz kwiatów z dostawą do domu? Poczta Kwiatowa to idealne rozwiązanie!


Niespodzianka na odległość?

poczta kwiatowa kraków

Jeżeli robisz niespodziankę na odległość w ramach prezentu urodzinowego, rocznicy, chcesz okazać uczucie, złożyć gratulacje lub przeprosić – wybierz stosowny bukiet a my skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły. Do kwiatów dołączymy bilecik z życzeniami, ale nadawca może również zostać anonimowy. Przesyłkę dostarczymy w ustalonym terminie i godzinach, skutecznie i niezawodnie.


Dostawa do domu?

Jeżeli potrzebujesz kwiatów z dostawą do domuwybierz bukiet i oczekuj na kontakt, dogramy wszystkie szczegóły.


Jakie wybrać kwiaty?

Kwiaty cięte są najbardziej eleganckie, rośliny doniczkowe można ofiarować komuś bliskiemu lub rodzinie, kosze kwiatów naszym partnerom biznesowym lub także w sytuacjach formalnych.

W uproszczeniu w Polsce kwiaty wręczamy zazwyczaj w liczbie nieparzystej, z odstępstwem na znaczące okazje – parzyste urodziny czy rocznice.

Jeśli chodzi o gatunki kwiatów należy pamiętać, że część z nich zarezerwowana jest na szczególne okazje. I tak chryzantem używa się głównie do dekoracji grobów, a żółte żonkile mogą symbolizować zazdrość.

Na każdą okazję dobrym wyborem będą róże – czerwone, białe, różowe czy kremowe. Na urodziny chętnie wybierane są słoneczniki, frezje i inne kwiaty polne. Bratki i niezapominajki sprawdzą się na odwiedziny u bliskich osób – mam, babć. Z kolei na Dzień Kobiet od lat królują tulipany i goździki.

Nie masz pewności co wybrać? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, skorzystaj z fachowej porady florystycznej.